Spamownik

Tutaj możecie zamieszczać reklamy swoich blogów, szbloniarnii i oceniarnii, a także informować mnie o nowych notkach.

70 komentarzy:

 1. Hej, nowy rozdział na http://iluzja-zla.blogspot.com - Wiem, że późno ;/ Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej :) Na zwariowane-milosci-w-zakonie-feniksa.blogspot.com pojawił się nowy i chyba jeden z najważniejszych rozdziałów. Pozdrawiam :***

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiętasz może opowiadanie BYĆ JEDNYM Z HUNCWOTÓW BYĆ ŁAPĄ?
  Zrezygnowałam z pisania go i zabrałam się za zupełnie inną, odmienną i lepszą (mam nadzieję) historię. Zapraszam!
  www.przypadek-charpentier.blogspot.com

  Przepraszam za SPAM *.*

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, na http://remus-i-tonks.blogspot.com/ pojawił się nowy rozdział. Zapraszam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszechogarniająca nuda dotknęła nawet znudzonych swoimi obowiązkami lekarzy siedzących przy biurku i wypełniających kolejne dokumenty. Żadnego dzwonku, żadnego alarmu, żadnego wezwania… Sekretarz siedzący przy telefonie westchnął głęboko, wpatrzony w okno. Ciemność ogarnęła już całe miasto i noc utuliła wszystkich mieszkańców do snu. Zerknął na ogromny zegar. Dwudziesta trzecia. Ostry dyżur dopiero się zaczyna. Wtem z zamyśleń wyrywa go przeraźliwy dźwięk telefonu. Zdążył tylko podnieść słuchawkę do ucha, gdy usłyszał przerażony głos:
  - Halo?! Pogotowie?! Znalazłam nieprzytomnego człowieka!
  Karetka wyjechała z garażu, pędząc w stronę wskazanej przez wystraszoną dziewczynę ulicy. Ratownicy zabrali mężczyznę bez jakichkolwiek oznak życia, robiąc, co tylko było w ich mocy, aby mu pomóc. Wepchnęli łóżko z pacjentem, które natychmiast zostało otoczone przez grono lekarzy, do szpitala. Ostry dyżur dopiero się zaczyna.


  Serdecznie zapraszamy na nową ocenialnię!
  [ostry-dyzur.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak bardzo tęsknię za beztroskimi latami lenistwa. Teraz tylko nauka, nauka i jeszcze raz nauka! Ile bym zrobiła żeby wrócić na szósty rok! O Gryffindorze… Chroń mnie przed tą McGonagall i jej srogim wzrokiem. Do tego wszystkiego dochodzi James. Doskonale zdaję sobie sprawę, że zbliża się pierwszy w tym sezonie mecz ze Ślizgonami, ale bez przesady ! Trzeba czasami spać i robić lekcje. Nie wiem jak on zamierza zdać egzaminy.
  Znowu spotkałam Severusa w ich towarzystwie. Ostatnio cały czas znika gdzieś z nimi. Staram się nie słuchać uwag Syriusza, ale on ma racje. Severus jest jednym z nich. Coraz częściej słychać o morderstwach, porwaniach i zniszczeniach. Przyznam, że się boję. Po raz pierwszy od bardzo dawna przechodzą mnie ciarki spowodowane strachem.

  Zapraszam na nowego bloga : http://should-be-together.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Na http://huncwockie-tajemnice.blogspot.com/ jest już rozdział 2.
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeśli jeszcze jesteś zainteresowana to na http://www.remus-i-tonks.blogspot.com/ pojawił się nowy rozdział.
  Zapraszam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak wiemy otacza nas zły toksyczny świat!
  A my...Zapraszamy do SLP!
  Tylko tutaj pozytywne myślenie, rozmowy o członkach forum, cytaty, chłopokonie i kozochłopy.
  Innymi słowy niepowtarzalny świat Trola do którego każdy ma dostęp XD
  Przejdź na zieloną stronę życia - Stowarzyszenie Ludzi Pozytywnych

  http://fajnemordki.mojeforum.net/index.php

  OdpowiedzUsuń

 10. Przyszłość.
  Pewnego dnia człowiek się budzi i zrozumie, że nie jest jedyną żyjącą istotą na Ziemi. Zaczną rządzić nim takie uczucia jak: strach, gniew, nienawiść i chęć zemsty. W przypływie paniki zaczyna stwarzać nowe technologie i niszczy każdy z nowo poznanych gatunków.
  Jednak, co jeżeli ostatnia ze swojego gatunku przeżyje i postanowi się zemścić? Przykre wypadki, które potoczyły się w jej życiu popchną ją do robienia rzeczy tak strasznych, że aż trudno to sobie wyobrazić.
  Wojna między świtami istot fantasy i ludzi dopiero się zacznie.
  Właśnie wtedy zacznie się... Polowanie.

  polowanie-czas-zaczac.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej, nominowałam Cię do Liebster Award. Więcej informacji znajdziesz u mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nefilim, to tajna organizacja pozarządowa zrzeszająca najwybitniejszych informatyków i hakerów z całego świata. Jej celem jest kontrolowania przepływu wszystkich tajnych i poufnych informacji na całym świecie. To właśnie Ci ludzie, nazywani Nefilimami, zapobiegają zamachom bombowym, powstrzymują wybuchy wojen i robią wszystko, co w ich mocy, by powstrzymać pogłębiający się kryzys gospodarczy.
  Jednej grupie Nefilimów, pod przewodnictwem młodej Polki, Lukrecji Zamoyskiej zostaje powierzone specjalne zadanie. Kobieta ma zająć się werbowaniem młodych, kreatywnych ludzi i złożeniem zespołu, który będzie w stanie stworzyć sztuczną inteligencję, oraz wykreować coś, o czym marzono od czasu zdominowania świata przez komputery i internet.
  Lukrecja ma stworzyć "prawdziwy" wirtualny świat, do którego będzie można przenieść swoją świadomość, w którym będzie można odczuwać wszystkimi zmysłami, który mógłby stać się zastępstwem świata rzeczywistego.

  Tytus, młody mężczyzna, student informatyki na Politechnice Warszawskiej jest pod ogromnym wrażeniem swojego nowego wykładowcy - Lukrecji Zamoyskiej - pięknej, zmysłowej kobiety o wielkiej charyzmie.
  Kiedy mężczyźnie udaje się podołać jednemu z zdań postawionych przez Lukrecję, jego życie zmienia się całkowicie. Staje się on jednym z Nefilimów. Jakby tego było mało między nim, a ponętną panią profesor nawiązuje się namiętny romans.
  Tytus czuje się, jakby złapał samego Pana Boga za nogi. Szkoda, iż zapomina o tym, że władcy lubią tylko tych, którzy są im przydatni i tylko tak długo, dopóki ich potrzebują.

  http://nefilimowie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. " Razem z uderzeniami serca, usłyszał również lekkie i trochę niepewne kroki.
  Kobieta - pomyślał.
  Ucieszył go ten fakt. Uwielbiał te pełne błagania modlitwy o litość, łzy rozpaczy, krzyki pełne bólu i przerażenia oraz te nieudolne próby ucieczki.
  Te drobne przyjemności sprawiały, że życie Aleca, a raczej jego marna imitacja stawała się bardziej znośna i bardziej barwna, nawet jeśli tą barwą miała być obrzydliwa czerwień niepotrzebnie przelanej, niewinnej krwi."
  Chcesz wiedzieć co dalej ?
  http://gdy-szkarlat-zamienia-sie-w-zloto.blogspot.com/  Przepraszam za spam :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Nowy rozdział na http://huncwockie-tajemnice.blogspot.com/
  Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 15. http://strefa-opowiadan.blogspot.com/

  Zapraszam do zgłoszenia się ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Hej! Chciałam Cię serdecznie zaprosić na nowy rozdział http://iluzja-zla.blogspot.com - i od razu przepraszam za jego niedopuszczalną długość :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Hej! Chciałabym cie zaprosić na mojego bloga niedawno go założyłam ale jest już Prolog :http://james-potter-inna-histora.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Piszesz całkiem fajnie. Chętnie będę czytać twoją historię. Już czekam na kolejny rozdział.
  Polubisz ? http://www.facebook.com/pages/Syriusz-Black/556558734370620

  OdpowiedzUsuń
 19. http://mianigralibro.blogspot.com/
  Nie masz co czytać ? Nudzi Ci się ? Nie wiesz gdzie i jak szukać dobrych książek/ FF/ blogów? Zajdź na Mia nigra libro! Polecane blog/FF/Książki ! Każdy znajdzie coś dla siebie ! Zajrzyj już dziś i dodaj się do obserwatorów !
  Pozdrawiam Ath ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Chciałabym serdecznie zaprosić Cię do odwiedzenia mojego bloga ^^ Źle się czuję, spamując, ale to jedyna skuteczna reklama ;)

  www.odcienie-czerni.blogspot.com

  Złym się nie rodzi, lecz staje.
  Nawet życie pełne światła może zginąć w kłębach mroku.
  Każdy sam wybiera drogę, na której rozwinie swój los.

  Fionę Savage nie można nazwać czarnym charakterem. Mieszka z ojcem - aurorem, w którym zawsze znajduje oparcie po śmierci matki, jest miłą i wrażliwą dziewczyną z Domu Kruka, a w dodatku musi zmagać się ze uczuciem, którym obdarzyła swojego przyjaciela. Jej życie nie wybiega poza normę – to pasmo spokoju, trosk i radości.
  Ale w końcu pojawia się na nim nieodwracalna rysa.
  Tajemnica, którą ojciec dziewczyny skrywał przez wiele lat, kładzie cień na jasne oblicze Fiony, skłania ją do podjęcia ryzykownych kroków, zaufania tajemniczemu chłopakowi i zastanowienia się, po której stronie zamierza stanąć…Dawni przyjaciele wydają się blaknąć, wrogowie stają się bliżsi, istota miłości i lojalności zaczyna się chwiać…
  Kim stanie się Fiona?

  OdpowiedzUsuń
 21. [spam] Ruszyła nowa ocenialnia, która jak na razie przeżywa swoje trudne początki :) Jeśli zechcesz zgłosić się do nas, poznać naszą opinię na temat twojego bloga, usłyszeć czy jest on ciekawy bądź nie, a także otrzymać dobre porady - zapraszamy śmiało na http://paranienormalne-oceny.blogspot.com/. Pozdrawiamy gorąco!

  OdpowiedzUsuń
 22. Serdecznie zapraszam na www.pisanina-frigus.blogspot.com, na której pojawiła się najnowsza miniaturka pt. "O mrozie, nadziei i złamanej różdżce". Nie przeczę, iż liczę na komentarze ; - ) Pozdrawiam serdecznie, Fri.

  OdpowiedzUsuń
 23. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 24. Hej :*** Na zwariowane-milosci-w-zakonie-feniksa.blogspot.com, pojawił się kolejny rozdział. Zapraszam.
  P.S. Jeśli nadal jesteś zainteresowana, oczywiście, to nadal będę cię powiadamiać o nowych notkach, jeśli nie, to napisz, ok?

  OdpowiedzUsuń
 25. Cześć! Jako, że blog http://iluzja-zla.blogspot.com przechodzi całkowitą metamorfozę, chciałabym wiedzieć, czy chcesz być nadal informowana o nowych rozdziałach?
  Gdybyś mogła zostawić odpowiedź w zakładce "Sowia poczta" byłabym wdzięczna ;)

  OdpowiedzUsuń
 26. Chcesz dowiedzieć się, co inni myślą o Twoim opowiadaniu? Czujesz, że robisz coś nie tak lub czegoś w nim brakuje? A może szukasz rady kogoś, jak dalej pociągnąć historię? Te i inne argumenty kierują Cię do ocenialni Niebieskim Piórem. Zgłoś swoje opowiadanie do oceny!
  [niebieskim-piorem.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 27. spam, za który przepraszam, jednak chciałabym zdobyć czytelników, którzy wydaliby szczerą opinię. Chociaż przeczytaj zapowiedź i stwierdź, czy temat interesuje :)

  bitwa-marzen.blogspot.com
  Bitwa Marzeń
  Zabiłam. Czy to czyni mnie złą? Tak,chciałam zabić. Byłam zobowiązana. Przekonania się cały czas zmieniają, świat nie nadąża za rozróżnieniem światła od ciemności. Teraz, kiedy Hogwart jest coraz mniej bezpieczny, pojawiłam się ja. Ukryta za maską innej tożsamości. Nazywam się Paulina Riddle. Zabiłam Harrego Pottera.

  OdpowiedzUsuń
 28. Jeśli nie lękasz się poskramiania upiorów, a krytyka jest Ci dobrze znana, zapraszamy do rekrutacji na DARK-EVALUATION!
  Chcesz także poznać zdanie na temat swojego bloga? Nie boisz się słów krytyki, bądź uwielbiasz pochwały? Zgłoś się do Dark Evaluation, a poznasz zdanie prawdziwych egzorcystów! Twoje demony zostaną odpędzone, a Ty będziesz spać w spokoju.
  http://dark-evaluation.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. [Spam]
  Na moim nowym blogu http://zbuntowanaczarodziejka.blogspot.com/ pojawił się prolog (jest króciutki), chętnie poznałabym twoją opinię na temat mojego pomysłu, bo jestem ciekawa, czy warto to rozwijać :D

  OdpowiedzUsuń
 30. Siedemnaście lat temu anioł o imieniu Angela oraz demon imieniem Sariel dopuścili się występku, który mógł sprowadzić do przedwczesnego zakończenia świata - oboje się pokochali, a owocem ich miłości była mała dziewczynka imieniem Ciel. Angela, podczas ucieczki, zdążyła pozostawić ją na ziemi u zaufanej znajomej, po czym została schwytana przez orszaki niebieskie wraz z współzdrajcą. Mimo że aniołowie bardzo często przeczesywali ziemię, nie byli w stanie znaleźć tej dziewczynki. Ciel dorosła - jest teraz siedemnastoletnią dziewczyną. Czy aniołowie wysłani z misją niesienia dobra światu znajdą ją i zgładzą, jak mieli zamiar zrobić to kilkanaście lat temu? Tutaj to Ty ustalasz zasady i sam zdecydujesz, jak potoczy się akcja!

  [paranormal-war.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 31. Z góry przepraszam za spam!

  Nastoletnia Sunshine, jest czarownicą, uczącą się w Akademii Salem, w Rosji.
  Posiada ona dar przenoszenia się w czasie.
  Oprócz niej istnieje jeszcze jedenaście takich ludzi.
  Razem tworzą Bractwo Szafiru.

  http://sun-and-tom.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Serdecznie zapraszam na mojego bloga! :)

  Wszyscy znamy historię o rodzicach Harrego Pottera – Lily i Jamesie. Ona – zielonooka złośnica z charakterem równie ognistym jak kolor jej włosów. On – zakochany w niej po uszy przystojniak, za którym szaleją wszystkie dziewczyny w Hogwarcie, szukający i jeden z Huncwotów. Wiemy jak skończyła się ta historia. Ale jak do niej doszło? A co jeżeli Ci powiem, że czeka ich całkowicie inne zakończenie?

  http://zmieniaczczasu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Rozdział 4 na http://huncwockie-tajemnice.blogspot.com/

  Zapraszam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 34. Hej, na zwariowane-milosci-w-zakonie-feniksa.blogspot.com pojawił się bonus z okazji rocznicy bloga. Pozdrawiam :**

  OdpowiedzUsuń
 35. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkochol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 36. już pojawił się trzeci rozdział na http://i-am-possible-mystory.blogspot.com/ ! zapraszam ^^

  OdpowiedzUsuń
 37. REKLAMA
  Młoda Ewelina w końcu spełnia swoje marzenia i trafia do Świata Magii, gdzie staje się pełnoprawną studentką Mazowieckiego Collegium Magicae. Upływający czas zdaje się być prawdziwą sielanką, niestety kiedy w twym życiu pojawiają się bogowie możesz mieć pewność, że radość zastąpi smutek i trudne wybory. Poznaj przygodę 18-letniej Eweliny i dołącz do studentów wypełniając ankietę. Wpadaj również często na Świat Magii CM, gdzie co chwila możesz wygrać nagrody książkowe. Dołącz do studentów Wyższej Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Nie trać ani chwili. http://collegium-magicae.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 38. Witam, powstał katalog opowiadań Potterowskich, serdecznie zapraszam. http://katalog-opowiadan-potterowskich.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Serdecznie zapraszam na www.pisanina-frigus.blogspot.com, gdzie pojawił się nowy tekst, alternatywny pierwszy rozdział „Harry’ego Pottera i kamień filozoficzny” pod tytułem „Dzieciak z blizną w kształcie błyskawicy”. Z góry dziękuję za komentarze, które naprawdę motywują do dalszego pisania ;-) Frigus.

  OdpowiedzUsuń
 40. Serdecznie zapraszam na nowo powstałą recenzalnie, na której, jak sama nazwa wskazuje, recenzujemy blogi :)Jeżeli chcesz poznać opinie kogoś innego o swoim blogu, zapraszam na:
  http://zrecenzuj-opowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Zapraszam do śledzenia losów burzliwej miłości rodziców Harry'ego Pottera. Na moim blogu pojawił się już 5 rozdział, serdecznie zachęcam do przeczytanie:)


  http://w-milosci-kazdy-krok-ma-znaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Witam Cię drogi blogowiczu!
  Powstał nowy blog\serwis z szablonami na blogspota. Wkładamy serce, aby każdy szablon miał swoją indywidualną duszę. Skorzystaj i przekonaj się sam. ZAPRASZAM NA www.the-spiral-graphic.blogspot.com!
  Pozdrawiam, chatelet.

  OdpowiedzUsuń
 43. Zapraszam na blog poświęcony Huncwotom, Lily Evans oraz jej przyjaciółkom. Są to ich wspomnienia, w formie zdjęć :)
  http://album-huncwotow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Zapraszam na nową notkę pt: "-Jak to TU ? Przecież TU nic nie ma!".
  http://w-milosci-kazdy-krok-ma-znaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. Rose to miła i inteligentna dziewczynka. Mieszka w dużym domu z siostrą i bogatymi rodzicami. Mimo całego bogactwa nie wywyższa się i stara się żyć jak inni. Jednak nie jest jej to dane. Wyróżnia się niezwykłymi umiejętnościami, których nie da się wyjaśnić naukowo. Pogawędka z krukami jest na porządku dziennym i wydaje jej się zupełnie normalna. W swoje jedenaste urodziny poznaje prawdę, a pomaga jej w tym list ... list z Hogwartu. Jedzie z wielkim strachem do nowej szkoły. Spotyka tam licznych wrogów. Zaprzyjaźnia się jednak dosyć szybko z synem słynnego Wybrańca, ale czy to oznacza, że nic bliższego ich nie łączy? Czy uczucie, które się w nich zrodziło to tylko złudzenie? Czy dadzą radę przetrwać i stawią czoła przeciwnościom losu? Czy jej koszmary się spełnią? Czy odnajdzie się w nowym świecie?
  http://kolejne-pokolenie-hogwartu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 46. Codziennie żyje na granicy ze śmiercią.
  Każdej nocy zasypia z myślą, że jutro się nie obudzi.
  Codziennie boryka się z nałogiem, o który inni nawet by ją nie posądzili.
  Mała, nieporadna Lottie. To właśnie ona skrywa swój mały śmiertelny sekret. Tylko... czy zdąży uratować się zanim będzie za późno?

  http://my-deadly-addiction.blogspot.com/ - zapraszam :).

  OdpowiedzUsuń
 47. Rise of the guardians (pol. Strażnicy Marzeń) to wielka przygoda, opowieść o grupie bohaterów, a każdy z nich ma niezwykłe zdolności. Każdy zły duch, znany jako Mrok, chce przejąć władzę nad światem, nieśmiertelni Strażnicy Marzeń muszą po raz pierwszy w historii połączyć siły, by ocalić nadzieje, wierzenia i wyobraźnię dzieci na całej Ziemi.
  Jedną z głównych bohaterów, który za wszelką cenę chce powstrzymać Mroka przed jego złowieszczymi planami jest Sarah. Która do tej pory pragnęła tylko jednego...być wolnym duchem, lecz znów będzie musiała stanąć wraz z strażnikami u boku w jak dotąd najtrudniejszym zadaniu jakim się zmierzy. Jednak nie będzie to takie łatwe. Oprócz Mroka, będzie musiała trzymać w tajemnicy sekret, który może wiele zmienić w życiu jej jak i Jack'a Frost'a nieodwracalnie.

  http://rise-of-the-guardians.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. Zapraszam serdecznie na najnowszą miniaturkę na blogu www.pisanina-frigus.blogspot.com który nosi tytuł "Wyjątki od reguły" - byłabym naprawdę wdzięczna za komentarze wszelakiego typu :) Pozdrawiam serdecznie,
  ~F.

  OdpowiedzUsuń
 49. - Nie chce słuchać bajek o księżniczkach! Nie jestem dziewczyną dziadku! – krzyknął z oburzeniem Al na propozycję historyjki. Zrobiłem krok w tył żeby nie usłyszeli mojego cichego śmiechu. Uwielbiam ich podglądać.
  - No to może chcesz posłuchać o tym jak Lily i James się w sobie zakochali? Jest to niesamowicie zabawna historia i jestem chyba ostatnim żyjącym człowiekiem na ziemi, który zna jej prawdziwą wersję w całości.
  - Serio? Tak! – chłopiec pisnął zachwycony i ułożył się wygodniej na kolanach Syriusza.

  Zapraszam na nasze-przeznaczenie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 50. Białe Czarownice i Czarne Demony to odwieczni wrogowie.
  Zabijają się i tępią nawzajem.
  Przez tysiąclecia konflikt tych istot rósł z dnia na dzień,
  lecz to właśnie teraz wojna ta osiągnie apogeum.
  Siły dobra gwałtownie się kurczą, zło rośnie w potęgę.
  Losy ludzkości są już właściwie przesądzone.

  Czy aby na pewno?
  http://magia-to-zycie.blogspot.com/

  Zapraszam

  OdpowiedzUsuń

 51. Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko.
  Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie.
  Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.
  ~Paulo Coelho „Jedenaście minut”


  Elena miała swój własny raj na ziemi – swoją wyspę. Kochała wszystko, co się na niej znajdowało, nawet kiedy miesiącami musiała ciężko pracować, łatając sieci i zbierając owoce. To było jej miejsce na świecie. A przynajmniej tak się jej wydawało. Bo zdarzyło się, że los postanowił, wbrew niej, opuścić cudowny raj. Wraz z chorym baratem i rodzicami przeniosła się do krainy deszczu i mgieł. I rozpoczęła naukę w Hogwarcie.
  Otóż, Elena nie była wcale taka zwyczajna. Jako jedyna w rodzinie potrafiła czarować. Magia wypełniała ja od zawsze, choć przez długi czas nie była świadoma, jak owe czary są potężne.
  W Hogwarcie starała się na nowo odnaleźć jakiś większy sens, lecz zgubiła się.
  Los znowu z niej zakpił, najpierw pozbawił ją nadziei, później najbliższej osoby, by wreszcie postawić ją przed straszliwą prawdą, która jak klątwa będzie ciągle przy niej.
  Wystraszy odnaleźć światełko w tunelu, ale jak to zrobić, skoro wokół panują egipskie ciemności?
  Czy odnajdzie coś, co rozjaśni jej życie i pozwoli właściwie wybrać?

  Zaciekawionych zapraszam na:
  wszystko-za-wszystko.blogspot.com

  [przepraszam za spam]

  OdpowiedzUsuń
 52. To nowy blog ze spisem opowiadań, nie tylko z serwisu blogspot.com. Zachęcamy do zgłaszania swoich blogów, zapewniamy miłą współpracę. Serdecznie zapraszamy: http://magiczny-portal-opowiadan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Jest to mój pierwszy blog i byłoby miło jakbyś wpadła :)

  Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego wolniej, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różniąca się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

  http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy ;)

  OdpowiedzUsuń
 54. [SPAM]
  Jest rok 1976.Trwają ferie zimowe, a w Hogwarcie zostało tylko pięcioro uczniów. James Potter, Syriusz Black, Remus Lupin, Peter Pettigrew i Lily Evans.Zapowiadał się tydzień wolny od nauki, sprawdzianów i kartkówek.
  Pewnego popołudnia Lily znajduje pudełko z siedmioma książkami. Zaintrygowana ich tytułami zabiera je do Pokoju Wspólnego Gryfonów i pokazuje huncwotom. Ciekawość przebija rozsądek. Zaczynają czytać.
  http://unforgettable-week-marauders-and-lily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. Otóż wyobraź sobie,że jesteś zwykłą nastolatką i żyjesz w nieświadomości o drugim świecie.Świecie Magicznym.W ciągu jednego dnia wszystko się zmienia.Dowiadujesz się,że posiadasz moce i zostajesz wybrana na strażnika żywiołu.Ale jazda,no nie?Rozpoczynasz naukę w Hogwarcie i pojawia się problem.Jeden ze szkolnych dowcipnisiów zakochuje się w tobie i okazuje to w bardzo ciekawy sposób.Na domiar złego ktoś kto był uznany za zmarłego,właśnie się odradza i poszukuje rzeczy w której posiadaniu jesteś ty.
  Strażnicy będą musieli zmierzyć się z rosnącymi siłami zła a także ze zwykłymi problemami nastoletnich czarodziejów. Na dodatek muszą odnaleźć tajemnicze,talizmany czterech domów.Czy im się uda? Czy będą w stanie uratować świat ale także i siebie?

  http://brazowowlosa-milosc-jamesa-pottera-ii.blogspot.com

  "Życie nie zawsze jest takie,jakie chcemy by było.Problem polega w tym,że ludzie boją się podążać własną drogą.Boją się być sobą."

  OdpowiedzUsuń
 56. http://levicorpus.forumpolish.com/

  Chciałbyś się dowiedzieć, jak to jest żyć w świecie Harry'ego Pottera? Przechadzać się po korytarzach Hogwartu?

  PBF - RPG odgrywane na forum.

  Stań po jednej ze stron. Śmierciożercy, czy Zakon Feniksa? W jakim domu się znajdziesz? Rok 1975. Huncwoci właśnie zaczęli swój piąty rok. A ty?

  OdpowiedzUsuń
 57. Rok 1996.

  Lord Voldemort powrócił. Dumbledore powołuje na nowo Zakon Feniksa. W Magicznym Świecie panuje chaos. Nikt nie może nikomu zaufać. Zdrajcy są wszędzie.
  Marissa Elev jest półkrwi czarownicą, wychowanką domu lwa. Jest spokojną, zwykłą dziewczyną, nie szukającą z nikim zwady. Pewnego dnia na jej drodze staje tajemniczy ślizgon, który po wielu próbach zdobywa jej zaufanie.
  Co zrobi dziewczyna, kiedy dowie się o jej roli w bitwie o Hogwart? Co zrobi, kiedy będzie musiała wybierać między dobrem rodziny a dobrem ludzkości? Co zrobi, gdy okaże się, że ten, którego pokochała oszukał ją?

  Chcesz poznać odpowiedź?
  u-progu-wojny.blogspot.com

  I pamiętaj: ZDRAJCY SĄ WSZĘDZIE!

  OdpowiedzUsuń
 58. Został skradziony Kamień Pokoju. Między każdą rasą wybucha wojna. Stowarzyszenie Czarownic wybiera z każdego rodu jednego przedstawiciela, który razem z innymi śmiałkami wyruszy na niebezpieczną wyprawę, by odzyskać Kamień oraz dowiedzieć się jak, dlaczego i kto go ukradł.
  Wszyscy Ci Wybrańcy będą musieli stawić czołu wielkiej grze, w która się wplątali...

  Jeden demon...
  Jeden anioł...
  Jedna wampirzyca...
  Jeden wilkołak...
  Jedna hybryda...
  Jeden człowiek...
  I czarownica XXI wieku...

  Siedem tych śmiałków musi znaleźć Kamień Pokoju, ale czy wrócą wszyscy?
  To zagadka, którą nie potrafią odgadnąć nawet najstarsze czarownice...
  Czy ktoś umrze? Kto umrze?
  Kto wyjdzie z całej wyprawy cało, a kto będzie miał duże problemy?
  Zdrada jednego członka?

  By dowiedzieć się jak skończą wszystkie te istoty zajrzyj na bloga:
  wygnanie-losu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 59. Ona - dziewczyna z zaburzeniami psychicznymi. Ma w koło siebie osoby, na których jej zależy. Każdego dnia stara się uśmiechać, by jak najlepiej wspominać ten dzień. Uwielbia nowe wyzwania i jest gotowa w każdej chwili na poważne ryzyko.

  On - chłopak przytłoczony samotnością. Pragnie tylko swoje śmierci. Nikt nie może mu pomóc. Zamknął się w sobie i jego każdy dzień wygląda tak samo. Siedzi bezczynnie w każdej chwili i w głębi serca pragnie, aby coś w końcu poruszyło jego sercem.

  Co się stanie jeśli Ona zapragnie mu pomóc? Zapragnie, by On nareszcie wszedł w dobrą ścieżkę i otworzył swoje serce dla innych? A co jeśli Ona nie da rady? Co jeśli ten cel stanie się trudniejszy niż myślała? Co jeśli Ona straci wszystko? Co jeśli On będzie działał niezgodnie ze swojej stylem bycia? Co jeśli Ona i On będą musieli podjąć ważne decyzje, które będą miały wpływ na ich dalsze życie? Co jeśli, gdy nie wszystko będzie takie, jakie chcieli?

  http://przewaga-psychiczna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. Zapraszam cię na mojego bloga :)
  Piszę ff o tematyce Dramione z perspektywy Draco. Akcja dzieje się w czasie wojny z Czarnym Panem. Draco dowiaduje się interesujących rzeczy o Hermionie i emocje biorą górę nad rozumem. Do czego to doprowadzi? Czy Draco jeszcze kiedykolwiek zobaczy Granger? A może bardziej powinien martwić się o siebie?
  Jak będziesz mieć czas i chęć to wpadaj i komentuj :3
  www.malfoysdiary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 61. Sex drugs and rock 'n' roll oraz dramatyczna ucieczka przed ciemnymi stronami życia na krawędzi. Erin, od zawsze żyjąca w cieniu despotycznego męża, pragnąc uwolnić się od niego wpada wprost w objęcia nałogu. Zdesperowana kobieta szuka rozwiązań, które pomogą jej odzyskać utracony spokój. Czy zdoła uratować swoje małżeństwo i przede wszystkim, ocalić własne życie?
  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam!
  www.breakthruu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 62. Witam!
  Twój blog jest o tematyce Huncwockiej, nieprawdaż? Jeśli się nie mylę, zapraszam do naszego Stowarzyszenia [http://stowarzyszenie-czasy-huncwotow.blogspot.com/]
  Pozdrawiam i życzę weny,
  Natalie Black.

  OdpowiedzUsuń
 63. Szkoła; miejsce wielu miłości, przyjaźni, kłótni, kłopotów i śmiechu... A co jeśli jest to szkoła Magii? Sprawdź jak wyglądał Hogwart przed Harry'm Potter'em. Jak rozrywkowy i stanowczy James Potter starał się o względy niezłomnej Lily Evans. Co musieli przejść zanim narodził się ich potomek, o którym każdy słyszał.


  PS Życzę Ci dużo weny i wytrwałości w pisaniu
  http://w-milosci-kazdy-krok-ma-znaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. [SPAM]
  "Kiedy miałam pięć lat, mama oddała mnie do sierocińca. Nie powiedziała, dlaczego to robi. Nie dała mi wyjaśnień, a ja ich potrzebowałam i może gdybym je dostała, byłabym bardziej wyrozumiała w stosunku do niej, ale nie jestem. Po tym jak mnie zostawiła, chciałam za nią biegnąć i błagać, żeby została. Z perspektywy czasu, stwierdzam, że pobiegłabym za nią, ale tylko po to, aby wykrzyczeć jej jak bardzo jestem na nią zła, jak bardzo jej nienawidzę.
  Ojca nigdy nie poznałam osobiście. Znam go tylko z kilku jej opowieści i zdjęć, ale na tym koniec. Cały czas miałam nadzieję, że po mnie przyjdzie i zabierze z sierocińca, ale jednak tego nie zrobił."
  Jesteś ciekawy/ ciekawa jak potoczą się losy Aleksandry Black córki Łapy? Nic prostszego. Wpadnij na: http://another-reality-unusual-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 65. Idealny prefekt Hogwartu. Najlepszy uczeń. Pomocny.
  Kto by pomyślał, że to właśnie ten chłopiec będzie stał u szczytu czarnoksięstwa.
  Tworzenie horkruksów, fala morderstw, mrok. Tak można by rzec o Czarnym Panu. Ale co o nim wiadomo? Poznaj jego cele, żądania, obawy. Jak wyglądało jego życie przedtem?
  Poznaj wędrówkę na szczyt czarnej magii. Poznaj przemianę Toma Marvolo Riddle'a w mocarnego Lorda Voldemorta.
  Wrota czekają.
  http://lord-voldemort-fanfiction.blogspot.com

  Pozdrawiam ciepło, Kliii.

  OdpowiedzUsuń
 66. http://nathalie-rose.blogspot.com/
  to blog, który jest zbiorem moich wszystkich opowiadań :)
  Obecnie piszę historię o bogatej i rozpieszczonej Vanessie, która będąc pod stałą kontrolą rodziców postanawia wyprowadzić się do brata. Pewnego dnia dziewczyna wraz z bratem ma poważny wypadek, który na zawsze zmieni jej życie. Vanessa dowie się, że jej idealna rodzina to tylko pozory. Co zrobi dziewczyna gdy pozna prawdę? Jakie tajemnice ukrywa przed nią rodzina? Jak zareaguje gdy dowie się wszystkich rzeczy o swoim najukochańszym bracie?
  Zapraszam na bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 67. Serdecznie zapraszam do nowo otwartego katalogu opowiadań fanfiction!
  Co miesiąc konkurs na fanfiction miesiąca.
  Zapisz się już teraz!
  http://katalog-opowiadan-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 68. www.zaczarowaneoceny.blogspot.com - zapraszam Cię do zgłoszenia się do oceny :)

  OdpowiedzUsuń
 69. Zapraszam na bloga http://magicznymedalion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. Czy cierpisz na niedostatek kotów? Absurdu? Bezsensu? Głupoty? Czy uwielbiasz chory humor? Śmieszą Cię żarty, których nikt inny oprócz was nie rozumie? Masz masochistyczne zaburzenia osobowości? A może twierdzisz, że jest za mało fików inspirowanych twórczością J. K. Rowling? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś/łeś na „TAK” to zapraszamy do nas! Harry Potter i HOGWART SHORE spełni wszystkie Twoje koszmary! Wkurzające OC? JEST! Głupkowata fabuła? JEST! Łamanie kanonu? JEST! Czerpanie inspiracji z seriali MTV? JEST, JEST i JEST! Zatem – rzucamy Ci wyzwanie! Wejdź i przekonaj się sam, czy dasz radę dotrwać do końca naszej historii!
  Zapraszamy: http://hogwartshore.blogspot.com/
  Pozdrowienia,
  Boom Boom & Rich B. ♥

  OdpowiedzUsuń